Menu

دات نت نیوک

چرا طراحی سایت با دات نت نیوک

طراحی سایت با دی ان ان

دات نت نیوک یا دی ان ان به عنوان قویترین اپن سورس جهان می باشد که با توجه به ساختار ماژولار بودن دنیای جدیدی را برای طراحان سایت و خریداران سایت فراهم نموده. در سایت های دات نت نیوکی محدودیت وجود ندارد 

*مزایای دات نت نیوک(DNN)*

ساختار ماژولار دات نت نیوک

ساختار ماژولار این امکان را به شما می دهد از هر ماژول به تعداد n بار در سایت خود استفاده کنید. تمام سایت ها غیر از دات نت نیوک از سیستم پستینگ استفاده می کنند یعنی طراح سایت صفحات شما را ایجاد می کند و شما تنها قادر به ادیت صفحات هستید. به عنوان مثال شما یک صفحه گالری در سایت های غیر دات نت نیوک (دی ان ان) دارید در این نوع سایت ها شما محدود به همان صفحه هستید و برای اضافه کردن هر گالری می بایست با طراح سایت خود تماس بگیرید و با پرداخت هزینه گالری خود را ایجاد نمایید در صورتیکه در سیستم قدرتمند دی ان ان  دیگر نیاز به تماس با طراح سایت نیست کافیست شما از لیست ماژول ها، ماژول مورد نظر را انخاب و به داخل صفحه انتقال دهید(drag)

ماژول ها در دات نت نیوک

همانطور که در تصویر پیداست ماژول ها در ابتدای هرصفحه لود شده و کافیست شما نوع ماژول در خواستی را به صفحه درگ نمایید

 

طراحی چیدمان سایت در Dnn

همانطور که در توضیحات بالا گفته شد dnn ساختار ماژول دارد حال شما می خواهید یک صفحه را طراحی نمایید، اگر شما قصد ایجاد یک ماژول را دارید باید انتخاب کنید ماژول در کجای صفحه ایجاد شود به عنوان مثال در سمت چپ یا راست و ....... پس از اضافه کردن نیز شما می توانید یک ماژول را در هر جایی که تمایل دارید انتقال دهید.در  هر پوسته ای  که برای شما نصب می شود تعدادی ناحیه ایجاد شده که این قابلیت را برای شما فراهم می سازد 

قابلیت توسعه و سفارشی سازی دات نت نیوک:

از اونجایی که دات نت نیوک یه سیستم متن باز (open source) و دارای طراحی ماژولاره، شما به راحتی میتونین اونو تغییر و توسعه بدین. در حال حاضر بیشتر از 8000 ماژول مختلف در دسترسه که هرکدوم از اونا یه امکان جدید به سایت اضافه میکنن که میشه بر حسب نیاز اونارو نصب کردو در ضمن کد نویسی در صورتی که به این سورس آشنا باشید بسیار راحت است.

امنیت دات نت نیوک

اگر اقرار نشود می توان گفت دات نت نیوک با توجه به اینکه با زبان شارپ کد نویسی می شود از امنیت بسیار بالایی برخوردار است که در حال حاضر می توان گفت که پرتال های سازمانی در ایران نیز با این سورس پیاده سازی می شوند اگر بخواهیم چند پرتال سازمانی را نام ببریم می توانیم به پرتال شهرداری تهران - قوه قضاییه - سازمان حج - مرکز آمار ایران - سازمان امور مالیاتی و............. را نام برد.

ما به نظر کارشناسان ما طراحی سایت با دات نت نیوک بهترین تجربه برای شما می باشد